O Łebie

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową. Od 19.05.2020 w miejsce Ośrodka Jantar został powołany ośrodek Kaper Łeba

NOWA STRONA INTERNETOWA! KLIKNIJ TUTAJ!


Łeba należy do najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad polskim wybrzeżu. Renomę swą zawdzięcza wspaniałym walorom naturalnym, klimatycznym i bogatej infrastrukturze turystycznej takiej jak: hotele, campingi, domki czy pensjonaty. Miejscowość posiada piękne plaże i doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing, żeglarstwo morskie i śródlądowe, wędkarstwo.


Wczasy Łeba to świetny pomył na wakacje z całą rodziną, ponieważ okolice Łeby słyną z unikalnych na skalę europejską ruchomych wydm, szerokich złotych plaż, mikroklimatu o podwyższonej zawartości soli i jodu działających leczniczo. Idealna przejrzystość powietrza nadaje otoczeniu niepowtarzalny koloryt. Tę wyjątkową czystość barw upodobali sobie wybitni artyści – malarze, fotograficy i filmowcy.

Wczasy w Łebie są wyjątkowe również dzięki gościnni i gospodarni mieszkańcy, dbają o komfort i atrakcyjność pobytu dla swoich gości w zróżnicowanej bazie noclegowej. Oferując noclegi w hotelach, ośrodkach wczasowych, pensjonatach, campingach, kwaterach prywatnych oraz domkach w Łebie jak i najbliższej okolicy. Restauracje, bary, puby serwują przysmaki kuchni regionalnej – dania z ryb morskich. Wieczory ubarwiają rozśpiewane kawiarenki, nowoczesne dyskoteki czy tawerny portowe to tylko niektóre atrakcje, przygotowane przez mieszkańców Łeby. Poza sezonem letnim miasto oferuje pobyt w nowoczesnych ośrodkach rehabilitacyjnych, przystosowanych do przyjmowania gości na turnusy lecznicze, z programem odnowy biologicznej. Niezwykłe walory lecznicze Łeby znane są od dawna. Można tu leczyć przede wszystkim schorzenia przewlekłe, nawracające, związane z obniżoną odpornością organizmu, wykorzystując bodźcowe działanie klimatu. Leczenie morzem ma szeroki zakres np. leczenie górnych dróg oddechowych, alergii, nerwic.

Walory lecznicze Łeby aktywne są przez cały rok !!!

Wczasy Łeba to świetne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny!!